Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Aktualności

 

Aktualności

Aktualności

Informacje dla mieszkańców o bieżących sprawach - miasta i jego mieszkanców

2010-05-23 19:24:14

W zgodzie z tradycją - nowy budynek Kwiaciarni na Kilińskiego

Kwiaciarnia na ulicy Kilińskiego to kwiaciarnia z tradycjami. Od wielu już lat służy mieszkańcom. Ostatnio mieszkańcy mogą już kupować kwiaty w nowym budynku kwiaciarni. Należy zauważyć, iż choć budynek jest nowoczesny, to doskonale wpisuje się w architekturę ulicy Kilińskiego.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2010-05-23 14:01:35

Budowa parkingów i bloku przy 19 stycznia

Dobiega końca budowa parkingów i bloku przy 19 stycznia. Obecnie trwa kształtowanie terenu wokół bloku. Nowi mieszkańcy powinni się pojawić w bloku już w tym roku. Przypomnijmy, iż budowa bloku jest przedsięwzięciem prywatnym. Blok jest budowany na działce nabytej od samorządu miejskiego.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(8)Komentarze(0)

2010-05-21 00:49:21

Jak stadion zmodernizowano czyli prawie 800 000 zł i błoto

Jakiś czas temu Prezes Klubu Błękitni Raciąż zwrócił się do radnych Mariusza Godlewskiego oraz Andrzeja Staniszewskiego o pomoc. Panowie, jest możliwość modernizacji stadionu, jest program - zrobię wszystko, żeby na tę inwestycję zdobyć dofinansowanie, pomóżcie w Radzie Miasta uzyskać większość dla poparcia tej inwestycji. Udało się - radni poparli pomysł i zdecydowali o przeznaczeniu na inwestycję sporo ponad 700 000 złotych. Spora kwota - duże nadzieje. Złożono wniosek, otrzymano zgodę na dofinansowanie. Prezesowi nie dane było jednak poprowadzić tej inwestycji. Wzięli się za to inni. Nadzieje wielkie a wyszło jak wyszło - wielkie błoto.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2010-04-11 13:09:03

Wiosna, wiosna, wiosna

I w końcu jest. Wiosna. Po śnieżnej zimie długo wyczekiwana. Na zdjęciach w galerii trochę fotek z wiosennych okolic Raciąża. Pogoda zachęca do spacerów, więc w drogę ...

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(13)Komentarze(0)

2010-04-11 00:38:22

Tragedia w Smoleńsku

Wczorajsza katastrofa lotnicza w Smoleńsku, w której zginęło tylu Synów i Cór polskiej ziemi, wstrząsnęła nie tylko narodem polskim, ale także całym światem. Żałobę narodową ogłosiła w Europie Rosja, Litwa, Unia Europejska oraz daleka Brazylia. Wspomnijmy spośród ofiar katastrofy dwie osoby, które związane były z Raciążem. Honorowego obywatela miasta Raciąża ostatniego Prezydenta RP na uchodźstwie pana Ryszarda Kaczorowskiego oraz Janinę Fetlińską panią senator z okręgu płocko-ciechanowskiego, która zawsze służyła pomocą władzom naszego miasta.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2010-04-03 00:33:30

Raciąż zdrój i wysypisko śmieci

Rekultywacja wysypiska śmieci to ważne i pilne zadanie dla władz miasta. Zapadły w tej sprawie decyzje administracyjne nakładające obowiązek likwidacji zagrożeń wynikających z jego stanu.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

Strona: 47 z 54Przejdź do strony:1 ..... 464748 ..... 54

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: