Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Aktualności

 

Aktualności

Aktualności

Informacje dla mieszkańców o bieżących sprawach - miasta i jego mieszkanców

2014-11-18 23:13:34

Renowacja pomnika Romana Wnorowskiego

Grób założyciela raciąskiej Ochotniczej Straży Pożarnej doczekał się renowacji. W październiku rozpoczęły się prace związane z odnową pomnika doktora Romana Wnorowskiego.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2014-11-17 20:15:16

Podziękowanie od KWW Mariusza Godlewskiego

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusza Godlewskiego składam podziękowanie wszystkim mieszkańcom Raciąża za oddane na nasz komitet głosy. To dla nas zaszczyt i wielka odpowiedzialność. Będziemy solidnie pracować nad realizacją naszego programu wyborczego.

Pozdrawiam

Mariusz Godlewski

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2014-11-12 00:33:47

Kandydaci Janusz Sadowski oraz Dariusz Kowalewski nie odpowiedzieli na propozycję debaty

Kandydaci na Burmistrza Miasta Raciąż nie odpowiedzieli na zaproszenie Mariusza Godlewskiego do odbycia debaty przedwyborczej. Oznacza to, że nie odbędzie się debata, która mogła zaprezentować mieszkańcom kandydatów i pozwolić na dokonanie dobrego wyboru. Janusz Sadowski nie zgodził się na debatę także w poprzednich wyborach. Publiczna debata pozwala zweryfikować tezy głoszone przez jej uczestników oraz odnieść się do nich bezpośrednio, dlatego nie możliwe jest w trakcie debaty podawanie nieprawdziwych faktów i oczernianie kontrkandydatów. Trzeba odpowiadać za to, co się mówi. Debata pozwala także szerszej publiczności poznać kandydatów i ich programy.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2014-10-31 10:12:32

Zaproszenie na debatę wyborcząZaproszenie na debatę wyborczą

Za dwa tygodnie odbędą się wybory Burmistrza Miasta Raciąża. W związku z tym zapraszam wszystkich kandydatów ubiegających się o stanowisko Burmistrza Raciąża do odbycia debaty wyborczej. Pozwoli ona wyborcom poznać bliżej kandydatów, ich dotychczasowe dokonania, współpracowników, pomysły oraz plany dotyczące przyszłości miasta Raciąża i jego mieszkańców. Proponuję aby termin i warunki debaty ustalili pełnomocnicy wyborczy komitetów, które wysunęły kandydatów na burmistrza

Mariusz Godlewski

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2014-10-28 08:44:57

Wywiad z burmistrzem Mariuszem Godlewskim cz. 2

Red: Oprócz wynagrodzeń, o których Pan powiedział, wśród mieszkańców Raciąża kontrowersje budzi jeszcze jedna sprawa. Zapytam wprost, pracuje Pan na dwa etaty i jeździ do pracy do Warszawy?

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2014-10-21 01:47:21

Wywiad z burmistrzem Mariuszem Godlewskim cz. 1

Red: Witam panie burmistrzu, zbliża się koniec kadencji samorządu miejskiego Raciąża w latach 2010-2014. Rozpoczynał Pan tę kadencję jako wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Kończy Pan jako burmistrz Raciąża. Czy to była dobra zamiana?

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

Strona: 10 z 54Przejdź do strony:1 ..... 91011 ..... 54

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: