Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Aktualności > Powstanie koła Platformy Obywatelskiej w Raciążu

 

Aktualności

Aktualności

Powstanie koła Platformy Obywatelskiej w Raciążu

Wrzesień 2009 roku był miesiącem w którym odbyło się Raciążu spotkanie założycielskie koła Platformy Obywatelskiej. Do nowo powstającego koła akces zgłosiło 10 osób, które złożyły deklaracje członkowskie przystąpienia do PO. Powstanie koła pozytywnie zaopiniował zarząd powiatowy PO w Płońsku.


Członkowie koła stawiają sobie za cel zwiększenie udziału mieszkańców w życiu publicznym naszego miasta oraz wypracowanie celów, do jakich powinny dążyć władze miasta aby zagwarantować pomyślny rozwój Raciąża. Cele te zostaną wypracowane w drodze rozmów i konsultacji członków koła z mieszkańcami miasta. W przyszłości stanowić będą one program wyborczy, z którym Platforma Obywatelska w Raciążu wystąpi w wyborach samorządowych.

Powstanie Platformy Obywatelskiej w Raciążu wprowadza do naszego miasta nową jakość - nowe możliwości działania. Umożliwia wymianę poglądów na spotkaniach i konferencjach organizowanych przez partię, daje możliwość wykorzystania sprawdzonych wzorców skutecznego działania na rzecz społeczności lokalnych. Przynależność do Platformy Obywatelskiej daje również okazję do spotkań z politykami i samorządowcami należącymi do PO i budowania dobrych relacji oraz promowania spraw Raciąża na tym forum.

(Mariusz)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: