Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Aktualności > Prośba księdza Romana Bagińskiego

 

Aktualności

Aktualności

Prośba księdza Romana Bagińskiego

Ksiądz Roman Bagiński wiele zrobił dla naszej parafii. Teraz my możemy wesprzeć działalność księdza Romana pomagając jednocześnie ludziom. Zamieszczamy list od księdza Romana, zachęcamy do zapoznania się z nim i reakcji.


Prośba dyrektora Centrum Psychologiczno-Pastoralnego Metanoia w Płocku

Drodzy przyjaciele !

Składając deklarację PIT do Urzędu Skarbowego możemy zgodnie z obowiązującym prawem przekazać 1% podatku na rzecz organizacji, która posiada status organizacji pożytku publicznego. Od grudnia 2009 r. Centrum Psychologiczno - Pastoralne Metanoia w Płocku jest organizacją posiadającą status organizacji pożytku publicznego uprawnioną do otrzymania 1% podatku za rok 2009 r.

KRS 0000343876, CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-PASTORALNE "METANOIA"

Nr rachunku: 14 1240 1721 1111 0010 0031 6986

Przypomnę, że Centrum Metanoia istnieje od 2002 r. Głównym celem działalności jest pomoc osobom przeżywającym różnego rodzaju trudności i kryzysy: osobowościowe, psychiczne, rodzinne i duchowe. Organizujemy kursy i szkolenia. Szczególną pomoc kierujemy w stronę narzeczonych i rodzin. Pomocą i radą służą: psycholodzy, pedagodzy, prawnicy, mediatorzy rodzinni, specjaliści od uzależnień oraz osoby duchowne. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.cpp-metanoia.com

Bardzo proszę o uwzględnienie naszej organizacji w swoim rocznym rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym, ufamy że przyczyni się do jeszcze lepszej i owocniejszej posługi na rzecz osób potrzebujących wsparcia i pomocy w tym nieco zwariowanym świecie.

Dziękując za wszelką życzliwość i pomoc, serdecznie pozdrawiam

ks. Roman Bagiński, dyrektor CPP Metanoia

(Mariusz)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: