Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Wydarzenia > Wystawa prac plastycznych

 

Aktualności

Wydarzenia

Wystawa prac plastycznych

W lutym w Miejskim Zespole Szkół w Raciążu odbyła się wystawa prac plastycznych. Najlepsze dzieła uczniów można było podziwiać przez cały miesiąc.
Dużym talentem artystycznym mieli szansę pochwalić się uczniowie Miejskiego Zespołu Szkół w Raciążu. W lutym pod kierunkiem p. J. Wawrowskiej przygotowana została wystawa prac plastycznych. Wszystkie prace wykonane zostały w ramach zajęć artystycznych. Wystawa, która była dostępna dla zwiedzających przez cały miesiąc, cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Wszyscy z dumą podziwiali ogromny talent plastyczny naszych gimnazjalistów.
Swoje najlepsze prace mieli okazję zaprezentować najbardziej utalentowani uczniowie klas trzecich gimnazjum: Maria Decker, Magdalena Dobrosielska, Aleksandra Cholińska, Natalia Godlewska, Natalia Gołębiowska, Jakub Kornacki, Maja Kopczyńska, Jakub Morawski, Bartosz Nowaczewski, Adrianna Pawelska, Aleksandra Rybacka, Aleksandra Sadowska, Marta Skwarska i Karolina Wychódzka.

Wszystkim wymienionym uczniom gratulujemy talentu i zachęcamy do oglądania ich prac opublikowanych na stronie internetowej MZS w Raciążu.

(J. Sendal - Bielecka)

(Karolina)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: