Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Wydarzenia > "Hunter" w Miejskim Centrum Kultury

 

Aktualności

Wydarzenia

"Hunter" w Miejskim Centrum Kultury

W dniu 14 kwietnia 2007 roku w MCK w Raciążu odbył się koncert metalowy, na którym wystąpiły trzy zespoły. Pierwszym zespołem grającym na tym koncercie była raciąska grupa S.I.G.M.A. Członkom zespołu przypadło w udziale "rozgrzanie" publiczności. Trzeba przyznać, że poradzili sobie z tym doskonale.


Jako drugi wystąpił zespół Open to the public. Zespół pochodzi z Sierpca.


Jako ostatni zagrał zespół Hunter - gwiazda wieczoru. Na zdjęciu Paweł "Drak" Grzegorczyk - wokalista grupy


Piotr "Pit" Kędzierzawski - gitarzysta zespołu Hunter. Co bardzo ważne dla publiczności - rodzinnym miastem Piotrka jest Raciąż.


Przez nieszczęśliwe zrządzenie losu koncert zespołu został przerwany ..... bo zabrakło prądu. Okazało się, że kłopoty z prądem są tak poważne, że prawie całe miasto go nie miało. Chłopaki za ostro pociągnęli? :-)
Po półgodzinnym oczekiwaniu na włączenie prądu przyjechała ...straż pożarna z agregatem prądotwórczym. Podłączono gitarę i mikrofon i odbyła się druga - bardzo wzruszająca część koncertu. Publiczność z muzykami zespołu śpiewała wspólnie ballady.
Po koncercie przyszedł czas na wspólne zdjęcia i autografy. Podczas całej imprezy panowała wspaniała atmosfera i dobra zabawa.

(Mariusz)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: