Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Aktualności > Godlewski bezkonkurencyjny

 

Aktualności

Aktualności

Godlewski bezkonkurencyjny

Wybory 16 listopada dobiegły końca. Zdecydowaną przewagą głosów wygrał Mariusz Jerzy Godlewski. Zdeklasował swoich konkurentów w I turze wyborów. Mieszkańcy obdarzyli go ogromnym kredytem zaufania, który umiejętnie musi wykorzystać.
Według oficjalnych wyników, tegoroczne wybory na urząd burmistrza miasta, wygrał Mariusz Godlewski. W pierwszej turze, pokonał swoich kontrkandydatów, ogromną przewagą głosów, których zdobył 1699. Janusz Sadowski, ponownie ubiegający się o te stanowisko, zdobył 568 głosów, a Dariusz Kowalewski 83 głosy. Raciążanie zaufali Godlewskiemu, już podczas przedterminowych wyborów, wybierając go na półtoraroczną kadencję. Obecne wyniki stanowią tylko potwierdzenie, że są zadowoleni z jego rządów. W trakcie kampanii wyborczej Godlewski nie bał się wychodzić do mieszkańców i mówić wprost o sytuacji miasta. W czasie wiecu wyborczego przedstawił solidne i szczegółowe sprawozdanie z podejmowanych przez siebie działań, wyjaśniając co zostało zrobione, a co pozostało do realizacji w przyszłości. Zaprosił także do rozmowy Pana Janusza Sadowskiego oraz Dariusza Kowalewskiego, którzy nie zdecydowali się na uczestnictwo w debacie publicznej. Poza zwycięstwem w I turze wyborów Godlewski może pochwalić się także tym, że aż 13 z 15 kandydatów, reprezentujących jego komitet wyborczy dostało się do rady miejskiej. Tym samym posiada on większość w radzie.

Tak dobry wynik potraktować można jako pozytywną weryfikację działań Godlewskiego na stanowisku burmistrza przez ostatnie półtora roku. Mieszkańcy Raciąża, którzy wzięli udział w wyborach postawili na solidność i kompetencje. Miastu potrzebny był człowiek o odpowiednich kwalifikacjach, które Godlewski posiada. Mniemy nadzieję, że najbliższe cztery lata przyniosą kolejne pozytywne zmiany, pozwalające na rozwój miasta.

(Karolina)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: