Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Wydarzenia > Uczniowie MZS mistrzami rejonu

 

Aktualności

Wydarzenia

Uczniowie MZS mistrzami rejonu

07.11.2014 roku w Baboszewie odbył się pierwszy turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych. Poprzedzały one mistrzostwa rejonowe.
Zwycięzcami obu turniejów zostali uczniowie Publicznego gimnazjum w Raciążu. W zawodach powiatowych brały udział drużyny z Raciąża, Baboszewa, Koziebród i Polesia. Uczniowie Miejskiego Zespołu Szkół w Raciążu okazali się bezkonkurencyjni. Z kompletem punktów i pierwszym miejscem zakwalifikowali się do zawodów rejonowych.

Po zwycięskich zawodach rozegranych w Baboszewie, przyszedł czas na zawody rejonowe, które odbyły się 26.11.2014 w Mławie. W turnieju tym brały udział drużyny reprezentujące: powiat żuromiński (Gimnazjum w Bieżuniu), powiat mławski (Gimnazjum nr 1 z Mławy, Gimnazjum ze Stupska), powiat płoński (Gimnazjum w Raciążu), powiat ciechanowski (Gimnazjum w Grudusku), powiat pułtuski (Gimnazjum w Winnicy). Gimnazjaliści w turnieju trafili do grupy ,,B”, razem z z drużynami z Mławy i Bieżunia. W półfinale zagrali z drużyną ze Stupska, z którą wygrali 2- 0. Mistrzostwo w halowej piłce nożnej raciążanie zdobyli z gimnazjalistami z Winnicy 2-1.

W skład zwycięskiej drużyny wchodzili: Jakub Wilczyński, Jakub Wszałkowski, Patryk Kopczyński, Dominik Krajewski, Mateusz Straus, Maciej Karwowski, Jan Szerszeniewski, Piotr Rogowski, Mateusz Chądzyński, Marcin Chojnacki. Opiekunem drużyny był Sławomir Jóźwiak.

(Karolina)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: