Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Aktualności > Nowi stażyści w Urzędzie Miejskim

 

Aktualności

Aktualności

Nowi stażyści w Urzędzie Miejskim

Od kwietnia w Urzędzie Miejskim w Raciążu pierwsze kroki w zawodowej karierze stawiać będzie trzech stażystów. Jest to okazja do zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia.
Nabór na staż w Urzędzie Miejskim odbył się 16 lutego. Zgłosiło się do niego dziewięciu kandydatów. Wybór stażystów odbył się na podstawie krótkiego testu z wiedzy administracyjnej i rozmowy kwalifikacyjnej. Przyjęto trzy osoby. Jedną na staż na stanowisko ds. kancelaryjno technicznych, jedną na staż przy stanowiskach do spraw gospodarki odpadami komunalnymi, zasobami mieszkaniowymi oraz ds. ochrony środowiska i jedną na ogólny staż w Urzędzie. Przy ustalaniu programu stażu uwzględniony został poziom wykształcenia, kierunek oraz predyspozycje osób aplikujących. W tym czasie każdy stażysta otrzymuje wynagrodzenie wypłacane przez Powiatowy Urząd Pracy.

Stażyści będą mieli okazję na zdobycie doświadczenia zawodowego. Swoje obowiązki wykonywać będą przez kilka miesięcy. Urząd chce regularnie przyjmować osoby na staż. Zależy to jednak w dużej mierze od Urzędu Pracy (a raczej środków finansowych). Kolejne nabory na staż w Urzędzie Miejskim będą odbywały się w ten sposób przez weryfikację umiejętności aplikujących.

(Karolina)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: