Jesteś w:   Strona główna > Wydarzenia > Pierwszy mecz Błękitnych w III lidze

Aktualności

Wydarzenia

Pierwszy mecz Błękitnych w III lidze

Pomimo pękających w szwach trybunach, Błękitni przegrali przed swoją publicznością 1:3. Po 17 wygranych meczach z rzędu raciążanie ugięli się przed łódzką drużyną.
Spotkanie rozpoczęło się od złożenia gratulacji oraz pamiątkowego pucharu drużynie z Raciąża przez Burmistrza Raciąża oraz Zarząd Klubu.
Pierwszy mecz Błękitnych Raciąż w III lidze nie okazał się szczęśliwy. Drużyna z Raciąża przegrała z ŁKS Łódź 1:3. Raciążanie poganiani okrzykami przez trenera Marka Brakowieckiego wyprowadzali atak za atakiem na bramkę Michała Kołby (ŁKS Łódź). Pierwsza połowa spotkania niestety należała do ŁKS-u. W 23 minucie - zawodnik ŁKS, Adam Patora, strzelił pierwszą bramkę. Następnie gola strzelił - Mariusz Cichowlas, który wykorzystał dośrodkowanie Artura Golańskiego i strzałem głową podwyższył na 2:0 dla ŁKS. Chwilę później w 41 minucie Maurico Martins, strzelił trzeciego gola.

Druga połowa meczu była mniej dynamiczna. Zawodnicy z Raciąża starali się, aby przeciwnicy nie strzelili kolejnego gola. Dopiero w doliczonym czasie z rzutu wolnego Piotr Paczkowski podwyższył wynik na 1:3.

Błękitni Raciąż: Dawid Kret - Konrad Popławski (46, Tomasz Kamiński), Adrian Bieńkowski, Damian Skumórski , Eryk Padzik (84, Damian Szczytnie-wski) - Robert Wróblewski, Dawid Klepczyński, Piotr Paczkowski, Daniel Mitura (73, Łukasz Stański) - Kamil Majkowski (63, Łukasz Wróblewski), Dariusz Gorczyczewski. Trener: Marek Brakowiecki.

ŁKS Łódź: Michał Kołba - Bartosz Placek, Aleksander Ślęzak, Szymon Salski, Damian Pawlak - Łukasz Dynel (64, Radosław Bryzek), Mariusz Cichowlak, Rafał Serwaciński (54, Marcin Zimoń), Artur Golański (81, Adrian Filipiak) - Mauricio Martins, Adam Patora (75, Dawid Sarafiński). Trenerzy: Marek Chojnacki - Dariusz Bratkowski. Kierownik drużyny: Jacek Żałoba.