Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Wieści z Ratusza

 

Najbardziej aktywni:

  • 1.   TomekNo4
Pełny ranking ...

Statystyki odwiedzin:

  • Łącznie odwiedzin:102852
  • w bieżącym roku:12472
  • w tym miesiącu:39
  • w tym dzisiaj:39
  • Aktualnie na stronie:1

Stat. użytkowników:

  • Zarejestrowanych:154
  • w tym aktywnych:140
  • w tym nieaktywnych:14

Zaprzyjaźnione strony:

Link do naszej strony:

  • Jeżeli chcesz umieścić na swojej stronie internetowej, przycisk z linkiem do naszej strony kliknij tutaj ...

Wieści z Ratusza

Wieści z Ratusza

Co nowego w Urzędzie Miasta?

2014-04-26 21:56:12

Lekcja przyszłości

Ośrodek Rozwoju Edukacji wyszedł z ciekawą inicjatywą skierowaną do nauczycieli i uczniów wszystkich polskich szkół. Konkurs Lekcja Przyszłości to niepowtarzalna okazja do stworzenia innowatorskiego programu nauczania oraz możliwość zdobycia cennych nagród.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2014-04-26 21:54:35

Cyfrowa szkoła

ORE wraz z Wikimedia Polska ogłosiły konkurs Wiki lubi e- podręczniki, czyli konkurs na opracowanie materiałów ilustracyjnych do cyfrowych podręczników. Polega on na utworzeniu bazy zdjęć, filmów, grafik. Do zdobycia cenne nagrody.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2014-04-21 11:47:44

Zarządzanie zasobem mieszkaniowym

Miasto posiada obecnie 54 lokale mieszkalne oraz 33 budynki komunalne. Jest ich jednak zbyt mało, aby zaspokoić potrzeby mieszkaniowe (w chwili obecnej brakuje mieszkań komunalnych, socjalnych oraz tymczasowych pomieszczeń., które można by przeznaczyć dla mieszkańców Raciąża). Cześć mieszkań wymaga kapitalnego remontu ze względu na swój fatalny stan techniczny.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2014-04-10 22:09:26

Nowe wnioski w sprawie oświaty.

W marcu zostały złożone dwa wnioski w sprawie oświaty. Pierwszy- Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe – Moja przyszłość oraz program realizacji edukacji z zakresu ekologii.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

2014-03-31 15:20:19

Informacja o stanie bezrobocia w Raciążu

Bezrobocie jest ogromnym problemem, z którym muszą zmierzyć się samorządy. Ze szczególnie trudną sytuacją mamy do czynienia w niewielkich miasteczkach (takich, jak Raciąż), gdyż istniejące na ich terenie przedsiębiorstwa nie są wstanie sprostać zapotrzebowaniu na pracę. Z powodu kryzysu gospodarczego, coraz więcej osób, zarówno młodych (stojących u progu życia), jak i starszych (posiadających już jakieś doświadczenie zawodowe) nie może znaleźć zatrudnienia, a co za tym idzie, nie ma środków na utrzymanie siebie i swoich najbliższych. W szczególnie trudnej sytuacji są osoby zagrożone wykluczeniem społecznym (osoby niepełnosprawne, chore psychicznie, uzależnione, długotrwale bezrobotne, opuszczające zakłady karne, o niskich kwalifikacjach zawodowych, samotne, bezdomne, ofiary patologii życia rodzinnego, samotne matki, dzieci i młodzież ze środowisk zaniedbanych oraz wychowujące się poza rodziną) mające ograniczony dostęp do zasobów, dóbr i instytucji oraz ograniczone prawa społeczne.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(2)

2013-07-30 23:47:41

Działania Policji w Ratuszu

Czwartego czerwca 2013 roku policjanci z Wojewódzkiej Komendy Policji w Radomiu - w ramach postępowania w sprawie przyjmowania korzyści majątkowych w związku z pełnieniem funkcji publicznej kierownika referatu GKM OŚ i GP - zwrócili się z prośbą o udostępnienie dokumentów źródłowych znajdujących się w posiadaniu Urzędu Miejskiego w Raciążu. Część dokumentów została przez nich zabezpieczona na potrzeby prowadzonego śledztwa.

Pokaż cały artykuł ...Galeria zdjęć(0)Komentarze(0)

Strona: 5 z 10Przejdź do strony:1 ..... 456 ..... 10

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: